Оригінал
-17%

Процессорная плата Wi-Fi передатчика "Олимп" (в платформу) для весов Nokasonic. Домотек. Опера и т.п. 4-6v
1 007 ₴
832 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 888-67-34
+Viber, Telegram- +380 (97) 007-60-90+Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціни актуальні на всі товари!
Підходить для бездротових ваг Wi-Fi
TCS-R, TCS-R1, TCS-R2, TCS-R2+S, TCS-R3+S, TCS-R3+S
Планета ваг, Світ ваг, Спартак, OXI, Олімп, Domotec, Nokasonic тощо.

Під час продажу в роздріб гарантія 1 рік (наше встановлення та прошивання).
Як під'єднати плати Wi-Fi для китайських бездротових ваг натисніть тут!
Технічні характеристики:
| Можливість зміни коду калібрування | да |
| Можливість зміни коду Wi-Fi | да |
| Радіус передавання Wi-Fi | 20-25м |
| НПВ (найвелика межа зважування) | 10-10000 кг |
| Дискретність (ділення) | 0.001-5кг |
| Діапазон робочих температур °C | -20 до +45 °C |
| Акумулятор для автономного живлення | 4-6v |
| Автоматичне встановлення нуля | да |
| Функція Тара | да |
| Встановлення ціни | да |
| Підсумовування покупок | да |
| Функція автоматичне вимкнення живлення | немає |

Доставка Новою поштою
Оплата при отриманні на пошті або поповнення картки Приватбанка, Монобанка, Пром-оплата

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | вагові індикатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴






