-34%

Модульний трипозиційний двополюсний перемикач навантаження EA219G 2P 40A 220/400В
600 ₴
395 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 888-67-34
+Viber, Telegram- +380 (97) 007-60-90+Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний перемикач введення резерву призначений для безпечного перемикання між міською мережею 220в і генератором/інвертором/сонячною електростанцією/пристрою безперервного живлення/вербанком/зарядною станцією на АКБ (BLUETTI, EcoFlow, Jackery, Anker, Romoss и т.д.).

Відсилання в день замовлення!
РВР захищає від неправильного з'єднання електромережі з вашим джерелом живлення (що здебільшого виводить його з ладу).
Безпечне перемикання між джерелами струму без використання небезпечних перехідників (типу вилка-вилка).
Ручний перемикач введення резерву можна використовувати для встановлення у квартирі, будинку, офісі, складі, кіоску, магазині, на виробництві, гаражі або на дачі.

- Кількість полюсів: 2 (1 фаза + 1 нуль)
- Максимальний робочий струм: 40A
- Напруга: 220-400V
- Монтаж: DIN рейка
- Розмір: 83 x 36 x 58мм
Доставка Новою поштою
Оплата при отриманні на пошті або поповнення картки Приватбанка, Монобанка, Пром-оплата.

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EARU |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Допустима пікова потужність | 8800 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 220 В |
| Умови використання | АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴








