Оригінал
-17%

Платформа нержавійка рівна для ваг ACS-А 1-9-10-768-769 30кг 35кг 40кг 50кг 55кг Планета весов OXI Спартак Витек і т.д.
300 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 888-67-34
+Viber, Telegram- +380 (97) 007-60-90+Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить для ваг:
Олімп, Планета ваг, Вітек, Домотек, Світ ваг, Спартак, OXI, A-R, Опера, ААА, Elite Lux, Crystal, Таврія, Matrix, Русь, Nova, Nokasonic, Seller, Alfasonic, Wimpex, Rainberg тощо.
ACS-A1-A9, ACS-768, ACS-769, ACS-D1-D4 тощо.
Розмір 370х250мм

Доставка Новою поштою
Оплата поповнення картки Приватбанка, Монобанка, Пром-оплата

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Планета Ваг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Найбільша межа зважування | 55 кг |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 250 мм |
| Ширина платформи | 370 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | датчики ваговимірювальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




