
Кранові ваги OCS-10000 РПУ (10т)
22 400 ₴
20 160 ₴
- Готово до відправки
- +380 (97) 007-60-90+Telegram
Максимальна вага 10000кг
Дискретність 5кг
Живлення акумулятор 7.2V/4Ah

Сфери застосування:
Це обладнання застосовується в таких галузях, як: Будівництво, хімічна та металургійна промисловість, залізничні станції, морські та річкові порти, металобази, сільськогосподарські склади.
Технічні характеристики:
-Бесдротовий ручний пульт дистанційного керування
-Сталевий гак
-Високоточний датчик
- Напруга заряджання: AC 100-240V
-Акумулятор джерела живлення: прилад 7.2V/4Ah (літієва батарея)
-Дісплей: РК-дисплей із підсвіткою
-Час стабілізації показань: ≤ 5с
-бездротове передавання та відстань: максимальна відстань 200 м (відкрита площа)

Функції та особливості пульта РПУ:
OFF SCALE: дистанційне вмикання/вимкнення живлення модуля зважування ваг;
U: вмикання/вимикання живлення портативного бездротового пристрою;
C. L: вмикання/вимикання живлення портативного бездротового пристрою;
B.L: підсвітка;
HOLD: утримання ваги;
Kg/Ib: перетворення одиниць вимірювання ваги;
TARE: видалення маси тари;
R.TARE: встановлення тари;
SET: настроювання режиму роботи;
F: перевірка заряду батареї ваг;
DEBUG: ототожнення калібрування ваги;
EXIT: вихід із операції;
ZERO: скидання значення ваги;
CLEAR: очищення сумарного значення ваги;
ENTER: підтвердження операції.
Комплектація
1. Ваги кранові (ваги, гак, петля)
2. Радіоканальний пульт керування РПУ
3. Зарядний пристрій
4. Посібник з експлуатації
5. Транспортне паковання


Доставка Новою поштою

Будь-яка форма оплати

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мир весов |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Клас точності | ІІІ середній |
| Найбільша межа зважування | 10000 кг |
| Дискретність | 5 кг |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Максимальна відстань дистанційного керування | 200 м |
| Клямка гака | Автоматична |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | світлодіодний |
| Межа зважування | 10000 кг |
| Вид зв'язку ПДУ | радіоканал |
| Дальність пульта | 200 м |
- Ціна: 20 160 ₴










