
Кранові ваги Vagar H10 10000кг (10т)
14 971 ₴
13 473,90 ₴
- Готово до відправки
- +380 (97) 007-60-90+Telegram
Максимальна вага 10000кг
Дискретність 2кг
Живлення акумулятор 3.7V/4Аh
рема роботи від АКБ до 120 год.

Сфери застосування:
Кранові ваги призначені для статичного зважування вантажів за допомогою крана або тельфера в складській, текстильної, металургійної промисловості та інших сферах застосування.
Технічні характеристики:
- клас точності — середній (III);
- ударостійкий металевий корпус;
- датчик із легованої сталі;
- максимально допустиме перевантаження 150% Мах;
- світлодіодний дисплей 30мм (LED, висота символів 25мм);
- дальність дії інфрачервоного дистанційного пульта керування - до 10м прямої видимості;
- одиниць вимірювання: кг;
- зарядний пристрій для ваг 5В/0.5А·год;
- вбудований змінний акумулятор 3.7В/4А·год;
- робочий діапазон температур від -10 °C до +40 °C;
- автоматичний режим очікування;
- час стабілізації показань ваг під час зважування вантажу — до 8 с;
- можливість вибору кольору LED індикації - зелений або червоний;
- час безперервної роботи ваг від АКБ - до 120 годин.

Функції та особливості:
- функція Zero (Ноль);
- функція стабілізації показань зважування;
- функція встановлення тари;
- підсумовування результатів декількох зважувань;
- цифрове калібрування;
- фіксація показань ваг після зняття навантаження;
- функція зменшення дискретності (не для комерційного зважування).
Комплектація
- ваги кранові (ваги, гак, петля) - 1 шт.;
- пульт дистанційного керування (інфрачервоний) - 1 шт.;
- зарядний пристрій для ваг 5В/0.5А·год - 1шт.;
- посібник з експлуатації - 1екз.;
- акумулятор 3.7 В/4 А·год - 1шт;
- транспортне паковання - 1шт.
Габарити вагового обладнання в коробці:
570х230х400мм

Доставка Новою поштою

Будь-яка форма оплати

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мир весов |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Клас точності | ІІІ середній |
| Найбільша межа зважування | 10000 кг |
| Дискретність | 2 кг |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Максимальна відстань дистанційного керування | 10 м |
| Клямка гака | Автоматична |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | світлодіодний |
| Межа зважування | 10000 кг |
| Вид зв'язку ПДУ | ІК |
| Дальність пульта | 10 м |
- Ціна: 13 473,90 ₴









