
Кранові ваги Vagar TENZOMIR D02 1000кг
6 776 ₴
6 098,40 ₴
- Готово до відправки
- +380 (97) 007-60-90+Telegram
Максимальна вага 1000кг.
Дискретність 0.5кг
Живлення аккумулятор 3.7V/2.6Аh
рема роботи від АКБ до 80 год.

Сфери застосування:
Кранові ваги редначені для статичного зважування вантажами за допомогою крана або альфера в складській, текстильної, металургічній промисловості та інших сферах застосування.
Технічні характеристики:
|
Клас точності |
OIML III |
|
Діапазон встановлення нуля |
не більш ніж 4% від Мах |
|
Максимально допустиме навантаження |
120% Мах |
|
Критичне навантаження |
500% Мах |
|
Одиниці виміру |
кг |
|
Вбудований змінний акумулятор |
3.7V/2.6Аh |
|
Час безперервної роботи ваг від АКБ |
> 80 годин |
|
Зарядний пристрій для ваг |
4.5V/0.5A |
|
Дальність дії інфрачервоного пульта дистанційного керування за прямою видимістю |
до 10м |
|
Діапазон температур |
-10°C~+40°C |

Опис:
Ударостійкий пластиковий корпус;
Датчик із легованої сталі;
Автоматичне відстеження нуля;
Інфрачервоний пульт дистанційного керування;
Світлодіодний дисплей 20 мм, висота символів 15мм.

Функції та особливості:
Функція Zero (Ноль);
Функція тарування;
Функція співвідношення маси (HOLD);
сигналізація про перевантаження у разі перевищення результатів зважування;
Цифрове калібрування;
Вибір одиниці вимірювання;
Фіксація показань ваг після зняття навантаження;
Функція зменшення дискретності.
Комплектація
Ваги кранові (ваги, гак, петля);
Пульт дистанційного керування (інфрачервоний);
Зарядний пристрій для ваг;
Посібник з експлуатації;
Транспортне паковання.
Габарити вагового обладнання в коробці:
300х250х130мм
Доставка Новою поштою
Будь-яка форма оплати

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мир весов |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Клас точності | ІІІ середній |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Дискретність | 0.5 кг |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Максимальна відстань дистанційного керування | 10 м |
| Клямка гака | Автоматична |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | світлодіодний |
| Межа зважування | 1000 кг |
| Вид зв'язку ПДУ | ІК |
| Дальність пульта | 10 м |
- Ціна: 6 098,40 ₴








