
Ваги стрижневі VTP-R Т7E 1.5t "Преміум+" Zemic МВ7 (Т7E) RS232 3х1.25м 1500кг
10 780 ₴
9 790 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (97) 007-60-90+Telegram
Стрижнєві (балкові) ваги потрібні на підприємствах, де паллетні ваги не можуть впоратися з поставленими завданнями. Унікальність цієї моделі полягає в тому, що рейки можна розвести на відстань до 3 метрів (за бажанням замовника можна збільшити до 5 метрів). Можна перевозити цю модель ваг у легковому автомобілі, якщо потрібно завантажити автомобіль поза територією підприємства.

Відмітні риси:
Найбільша межа зважування ваг 300кг, 600кг, 1000кг, 1500кг, 2000кг, 3000кг. Вартість не змінюється!
Простота використання. Не потрібно додаткових навичок для роботи з вагами. Досить встановити ваги за рівнем і увімкнути ваговий термінал. До комплекту з вагами входить паспорт, у якому докладно описано процес використання й експлуатації ваг.
Ваги виготовлені з українського прокату на власному виробництві. Жодного китайського прокату з товщиною стінок 1мм не використовується. Мінімальна товщина труб і профілів, що використовуються у виробництві наших ваг 4мм.
У вагах використовуються тензодатчики Keli SQB-A внесені до держ. реєстр України, зі ступенем захисту IP67, що дає змогу використовувати цей тип датчика в агресивному середовищі.
У вагах використовується ваговий термінал МВ7 (Т7E) висота цифр 50мм. Вбудований акумулятор у ваговому терміналі МВ7 (Т7E) дає можливість автономного живлення ваг, унаслідок ваги можна використовувати без обов'язкового під'єднання до електромережі, Вирізняється особливою надійністю, низьким електроспоживанням, простотою в експлуатації, порт під'єднання до ПК RS232, функція усереднення ваги, плавальний режим ланцюга дає змогу продовжити термін експлуатації батареї живлення.
Платформи ваг ґрунтуються та фарбуються преміумфарбованою фарбою ТМ "Farbex".
Перед відправленням ваг перевіряється повний діапазон зважування через навантаження їх еталонними гирями.
Можливе виготовлення будь-якого розміру платформи ваг.
Технічні характеристики :
| НПВ (найбільша межа зважування) | 1500кг |
| Дискретність (ділення) | 0,2кг |
| Розміри платформи | 1250х120мм (2шт) |
| Висота платформи | 100мм |
| Металевий роз'єм головного пристрою | так |
| Корпус головного пристрою | пластик (МВ7 (Т7E) |
| Тип індикатора | світлодіодний дисплей |
| Кількість дисплеїв | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Висота символів | 50мм |
| Колір підсвічування дисплея | червоний |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 |
| Матеріал платформи | 4мм сталь |
| Електроживлення | Акумулятор 6v/4Ah, мережа 220v |
| Тривалість роботи від АКБ, | 50 годин |
| Автоматичне встановлення нуля | так |
| Функція Тара | так |
| Функція стабілізації ваги | так |
| Діапазон робочих температур індикатора °C | от -20˚С до +45˚С |
| Діапазон робочих температур платформи °C | от -35˚С до +65˚С |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Післягарантійний сервіс | так |
Функціональні можливості індикатора:
-здатність працювати в енергоощадному режимі,
-запам'ятовування поточної ваги під час вимкнення/ввімкнення,
-обнулення,
-тарування,
-сумування ваги,
-функція штучного підрахунку,
-функція стабілізації ваги «жива вага»,
-функція «Peak hold» фіксації максимальних значень ваги,
Можливість вимірювання в Ньютонах,
-функція звукової сигналізації 2 заданих значень ваги.

Доставка Новою поштою, Делівері, SAT
Будь-яка форма оплати

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Найбільша межа зважування | 1500 кг |
| Найменша границя зважування | 1 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 200 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP54 |
| Ступінь захисту датчиків | IP67 |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 9 790 ₴





