Оригінал

Платформа з датчиком 350кг для ваг 400х500мм 150-300-350кг Планета ваг Вітек Центровес Олімп TCS-В TCS-102В
900 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 888-67-34
+Viber, Telegram- +380 (97) 007-60-90+Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підходить для індикатора від усіх ваг до 300-350кг TCS-В, 102-В тощо.
Платформа 400х500мм у комплекті з тензодатчиком 350кг.
Ціна вказана за верхню частину, нижню частину, кришка (2мм сталь), стійка, тензодатчик
(Ваш лише індикатор)

Доставка Новою поштою
Оплата при отриманні на пошті або поповнення картки Приватбанка, Монобанка, Пром-оплата!

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90

Відправлення в день замовлення!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Найбільша межа зважування | 350 кг |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | датчики ваговимірювальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







