Оригінал
-20%

Комплект обладнання (ZEMIC MB12/А12) RS-232 для виготовлення ваг до 500кг зі стабілізацією ваги
10 000 ₴
8 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ваговий комплект призначений для виготовлення бункерних ваг, дозаторів, платформних ваг, ваг для тварин тощо.
Цей комплект дає змогу створити вагову систему на навантаження 300/500/600/1000/1500/2000/3000/4000/5000/6000/7500/8000/10000кг

Залежно від датчика виставляється мін. поділ 500/0.1-0.2кг, 1000/0.2-0.5кг, 2000/0.5-1кг 4000/1кг на ціну комплекту не впливає
Комплект постачання:
- Тензодатчики (легована сталь) CZL803-1t С2 або LOCOSC LP7110-2t С3 (500кг, 1т, 2т залежно від макс. ваги) з шарнірною ніжкою і підкладною пластиною, клас захисту IP-67 - 4 шт.
- Ваговий індикатор Zemic А12 (МВ12) зі стабілізацією ваги, пластик з АКБ і зарядкою IP54 - 1шт.
- Сумматор сигналів JB-4 для під'єднання до 4 тензодатчиків.
- Кабель 3м у ПВХ ізоляції


Характеристики тензодатчика
| Номінальне навантаження | 500/1000/2000 |
| Номінальна чутливість | 3,0 мВ/В |
| Клас точності | С2 (OIML R60 C1-C5) |
| Баланс нуля | 0,02% |
| Опір на вході | 390 Ом |
| Опір на виході | 350 Ом |
| Опір ізоляції | 5000 МОм |
| Робоча температура | від -20 °C до +55 °C |
| Гранично допустиме навантаження | 150% від номінальної |
| Електроживлення | 3-12 В |
| Клас захисту тензодатчика від води та пилу | (IP 67) |
| Матеріал корпусу | легована сталь |
| Довжина кабелю | 3м |
| Діаметр кабелю | 6мм |
| Довжина: | 130.0(мм) |
| Ширина | 31.8(мм) |
| Висота | 31.8(мм) |

Доставка Новою поштою
Оплата при отриманні на пошті або поповнення картки Приватбанка, Монобанка, Пром-оплата

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEMIC |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту датчиків | IP68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴










