Оригінал
-12%

Процесорна плата 3v з діодним мостом живлення від 6v АКБ для ваг Олімп Планета ваг тощо.
650 ₴
575 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 05 травня 2026+380 (95) 888-67-34
+Viber, Telegram- +380 (97) 007-60-90+Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проконсультуємо в під'єднанні та калібруванні.
Вихід живлення для плати індикації 3-3,3v.
Живлення самої плати від 6в АКБ
калібруються до 10-10000кг

Підходить для ваг: Олімп, Планета ваг, Світ ваг, Спартак, OXI, A-R, Опера, Вітек, Домотек, Райнберг, ААА, Elite Lux, Crystal, Тавія, Matrix, Русь, Nova, Nokasonic тощо.
Під час продажу в роздріб гарантія 1 рік (наша встановлення та прошивання).
| НПВ (найбільша межа зважування) | 10-10000кг |
| Дискретність (ділення) | 0.001-5кг |
| Кількість дисплеїв, що під'єднуються | 1-2 |
| Діапазон робочих температур °C | -40 до +60 °C |
| Акумулятор для автономного живлення | 6v |
| Живлення від "вторички" | 8,5-9v |
| Вихід для живлення плати індикації | 3.3v |
| Автоматичне встановлення нуля | да |
| Функція Тара | да |
| Встановлення ціни | да |
| Підсумовування покупок | да |
| Підсвітка, вмик./вимик. | да |
| Функція автоматичне вимкнення живлення | немає |
| Наявність випрямляючого моста (діодного) | да |
Доставка Новою поштою
Оплата при отриманні на пошті або поповнення картки Приватбанка, Монобанка, Пром-оплата

https://vesovik.com.ua
т.095-888-67-34, 097-007-60-90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Планета Ваг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴










